•  

Sponsormogelijkheden.

Het pakket van sponsormogelijkheden is zodanig divers, van kleding tot website en van tassen tot borden langs het veld, dat voor uw bedrijf altijd de passende combinatie te vormen is. In onze sponsorbrochure vindt u meer informatie over de mogelijkheden.

Indien u of uw bedrijf hiervoor interesse heeft gelieve u contact op te nemen met onze sponsorcommissie via het e-mail aan sponsoring@scdendungen.nl of bellen met Henk van Gestel (06-53178329).

Overzicht van sponsors

In het onderstaande overzicht staan alle sponsors die SC Den Dungen een warm hart toedragen.

Hoofdsponsor

Subsponsor

Jeugdsponsor

Kledingsponsor

't Zuivelhoekje https://www.zuivelhoekje.nl/
2XUU
AA-Dak BV http://www.aa-dak.nl
Ambiance van Leeuwen https://www.ambiance-zonwering.nl/van-leeuwen-sint-michielsgestel
Armada VvE Beheer https://www.armadavvebeheer.nl
Autobedrijf Henk Schouten https://www.autobedrijfhenkschouten.nl/
BCS HRM & Salarisadministratie http://www.bcsbv.nl
Big Boys https://bigboys.nl
Blom Prefab Betonstaal bv http://www.blomprefabbetonstaal.nl
Boomkwekerij vd Berk http://www.allebomen.nl
Cafe de Linden
De Dungense Molenbakker https://www.dungensemolenbakker.nl
De Kleine Loonwerker http://www.dekleineloonwerker.nl
de Vaan MKB-Advies BV http://www.devaanmkbadvies.nl
Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties http://www.dirkvanuden.nl
Etikettenkoning.nl http://www.etikettenkoning.nl
F. van den Bersselaar BV
Fibre Networks
Gabriels Electro BV http://www.gabrielstotaaltechniek.nl
Gebr van der Aa B.V. http://www.gebrvanderaabv.nl
Geerts Adviesgroep https://www.geertsadviesgroep.nl/
Geld & Woning Rosmalen https://geldenwoning.nl/hypotheekadvies-rosmalen/
Gloudemans & v. Krieken BV http://www.gloudemansvankrieken.nl
Goossens Autoschade
Goossens Badkamerinstallaties
Hans den Ouden Vloerenbedrijf https://www.destrakstevloeren.nl/
HCR Boer Goossens http://www.boergoossens.nl
Houtman + Sander Landschapsarchitectuur hpps://www.houtmanensander.nl
Interaction Groep https://www.interactiongroep.nl
ITB Entertainment http://www.itb-entertainment.com
Jeanton Golden Retrievers http://www.jeanton.nl
Klimax Installatiebedrijven http://www.klimax.nl
L & L Stucadoorsbedrijf BV http://www.stucadoorsbedrijflenl.nl
L&L Afbouw www.stucadoorbedrijflenl.nl
Langenhuizen Interim Financial geen
Loon- en grondwerken Jennissen http://www.loonbedrijfjennissen.nl
LTM Bouw BV http://www.ltmbouw.nl
LXRY Tuindecoraties & Potterie https://www.lxrytuin.nl
Marcel Vissers Timmerwerken
Mari Heijmans B.V. http://www.mariheijmans.nl
Markgraaf Tweewielers https://markgraaftweewielers.nl/
Meulenbroek Administraties
Ons Clubhuis
Party Time http://www.partytime-verhuur.nl
Paul Kranendonk Kunststofvloeren
Podotherapie Linda van de Ven
Princen Sport https://11teamsports.nl/
Pro Tyres banden
Puur Brabant http://www.puurbrabant.nl
Regiobank Geerts Gemonde https://www.regiobank.nl/ons-team/geerts-bancaire-diensten-in-gemonde-team.html
Rien Heerkens Transport http://www.heerkenstransport.nl
RIHE Infra
Rob van de Veerdonk Tegelwerken
RS Betonboringen & Zaagtechnieken
Sanders Tegelwerken
Silmon Geffen BV Oma Venrooij
Steenhouwerij de Molenheide
Stucadoors Gebr. v. Santvoort
Tandartspraktijk Lith
Tropical Disco Show
van Boxtel groep http://www.vanboxtelgroep.nl
van den Bersselaar Infra
van den Heuvel Engelen https://www.vandenheuvelengelen.nl/
Van den Heuvel tuinen https://vandenheuveltuinen.nl/
Verhoeven.eu http://www.verhoeven.eu
Voets Bedrijfskleding http://www.voetsbedrijfskleding.nl
Welvaarts Weegsystemen https://www.welvaarts.com/

Reclamebord

AA-Dak BV http://www.aa-dak.nl
Aannemersbedrijf Hennie van Boven BV http://www.hennievanboven.nl
Adm.2 help U http://www.2helpu.nl
Bakkerij van Doorn B.V. http://www.bakkerijvandoorn.nl
BCS HRM & Salarisadministratie http://www.bcsbv.nl
Bolk & de Bekker Accountants & Adviseurs BV http://www.bolkendebekker.nl
Boomkwekerij vd Berk http://www.allebomen.nl
Brasserie TOP http://www.brasserietop.nl
DA Groenendaal
De Vaan MKB Advies Den Bosch https://devaanmkbadvies.nl/
de Vaan MKB-Advies BV http://www.devaanmkbadvies.nl
Dekkers van Gerwen Drukwerk http://www.dekkersvangerwen.nl
Diamonds Entertainment http://www.diamonds-entertainment.nl
DrukPromo B.V. https://www.drukpromo.nl
Etikettenkoning.nl http://www.etikettenkoning.nl
Fish Belettering http://www.fishbelettering.nl
Garagebedrijf van Uden BV http://www.garagevanuden.nl
Garant Schoonmaakdiensten BV https://www.garantschoonmaakdiensten.nl
Gebr van der Aa B.V. http://www.gebrvanderaabv.nl
Gebr.van der Steen Weg en Waterbouw BV http://www.steen.nl
Gebroeders van Roij Tegelwerken
Greeny Keukenmontage
Groenendaal Bouwbedrijf BV http://www.bouwbedrijf-groenendaal.nl
Grond & Straatwerken v.d. Heuvel http://www.vandenheuvelengelen.nl
HCR Boer Goossens http://www.boergoossens.nl
Huigevoort Transportbedrijf BV http://www.huigevoort.nl
Installatieburo P. Pijnappels BV http://www.installatieburopijnappels.nl
Jako www.jako.com
Jumbo Janssen http://www.jumbosupermarkten.nl
Jupiler http://www.jupiler.nl
KDV De Teigetjes http://www.deteigetjes.nl
Kemkens https://www.kemkens.nl/
Koen Plieger Jr
Konings & Meeuwissen https://www.konings-meeuwissen.nl/
LEAN Accountants http://www.leanaccountants.nl
Leo Sleutjes Bloemen http://www.bloemisterijleosleutjes.nl
Lizzy's Groente en Fruit
Loon- en grondwerken Jennissen http://www.loonbedrijfjennissen.nl
M. van Baast Natuursteen http://www.mvanbaast.nl
Majorca Bar / Herberg de Poeling http://www.majorcabar.nl
Mari Heijmans B.V. http://www.mariheijmans.nl
Martin Lamers administraties, lonen, advies http://www.martinlamersadministraties.nl
Minkels Advies http://www.minkelsadvies.nl
Princen Sport https://11teamsports.nl/
Rabobank Hart van de Meierij https://www.rabobank.nl/lokale-bank/hart-van-de-meierij?page-size=5
Schutsboom BV
Slagerij van de Ven https://vandeven.uw-slager.nl
Staete makelaars http://www.staete.nl
Supporterclub RKVV Den Dungen
Thomas Wood https://www.thomaswood.nl/
TMS Kersten https://www.tuin-machine-service.nl/
Toon Schuurmans Witgoed & Electronica https://www.toonschuurmans.nl/
van Arkel Bouw- en Timmerbedrijf
van Boven Badkamers/Keukens bv http://www.vanboven.nl
van Boxtel groep http://www.vanboxtelgroep.nl
van der Loo & Schuurmans Stucadoorsbedrijf
VDN informatie en communicatietechnologie http://www.vdnict.nl
Verhoeven.eu http://www.verhoeven.eu
Versvleesboerderij Savelkouls V.O.F. http://www.vvb-savelkouls.nl
Verta Assurantiën vof http://www.verta-assurantien.nl
Vissers Zwembaden BV http://www.visserszwembaden.nl
Voets Gewapende Grondconstructie http://www.voetsgewapendegrond.nl

Website

Autobedrijf Stef Spierings http://www.stefspierings.nl
Boomkwekerij vd Berk http://www.allebomen.nl
Brabant Trade http://www.brabanttrade.nl
Brick Bouw
Dija Fashion http://www.dijafashion.nl
Eeterij De Dungense Brug http://www.eeterijdedungensebrug.nl
F. van den Bersselaar BV
Gloudemans & v. Krieken BV http://www.gloudemansvankrieken.nl
Grondwerken Peter Raaijmakers
HCR Boer Goossens http://www.boergoossens.nl
Jako www.jako.com
Jumbo Janssen http://www.jumbosupermarkten.nl
LEAN Accountants http://www.leanaccountants.nl
Loon- en grondwerken Jennissen http://www.loonbedrijfjennissen.nl
Majorca Bar / Herberg de Poeling http://www.majorcabar.nl
Metselwerken R. Broeckx
Minkels Advies http://www.minkelsadvies.nl
Oetelaar Brandstoffen http://www.oetelaarsbrandstoffen.nl
Oetelaar Schoenmode http://www.oetelaarschoenmode.nl
Party Time http://www.partytime-verhuur.nl
Princen Sport https://11teamsports.nl/
Rabobank Hart van de Meierij https://www.rabobank.nl/lokale-bank/hart-van-de-meierij?page-size=5
Rene Goossens
Staete makelaars http://www.staete.nl
V & B Electro http://www.venb-electro.nl
van Arkel Bouw- en Timmerbedrijf
van Boxtel groep http://www.vanboxtelgroep.nl
van der Heijden groente en fruit http://www.vdheijdengroente-fruit.nl
van Wanroy bouwbedrijf http://www.woneninjacobskamp.nl
Verhoeven.eu http://www.verhoeven.eu

VriendenvanDenDungen

Adm.2 help U http://www.2helpu.nl
Bert vd Heuvel, de groente en fruitspecialist
Boomkwekerij vd Berk http://www.allebomen.nl
Clubhuis Daniella en medewerkers
Den Dungen 1
Den Dungen 2
Den Dungen 5
F. van Grinsven bedrijven
Gloudemans & v. Krieken BV http://www.gloudemansvankrieken.nl
Haas - Westelaken Bestratingen
Hipiroma
Jeanton Golden Retrievers http://www.jeanton.nl
Jules Sleutjes Beheer B.V.
Koen Plieger Jr
Lunchcafe Toren4 https://www.lunchcafetoren4.nl/
M. van Baast Natuursteen http://www.mvanbaast.nl
Maandagmorgen ploeg SportClub Den Dungen
Mari van Zandbeek
Museum t Brabants leven http://www.brabantsleven.nl
Stucadoors Gebr. v. Santvoort
Supporterclub RKVV Den Dungen
Tes
Trimclub 69
van Boxtel groep http://www.vanboxtelgroep.nl
Van der Pol Zijdenbloemen
Van Rijswijk huisarts
Verhoeven.eu http://www.verhoeven.eu
Vissers Bouwbedrijf BV http://www.bouwbedrijfvissers.nl

Plasmascherm

Brabant Trade http://www.brabanttrade.nl
Garagebedrijf van Uden BV http://www.garagevanuden.nl
Houthandel - Doe t zelf M.Smits http://www.msmits.nl
Jumbo Janssen http://www.jumbosupermarkten.nl
Le Rideau
Maandagmorgen ploeg SportClub Den Dungen
Markgraaf E-bikes http://www.markgraafebikes.nl
Princen Sport https://11teamsports.nl/
Thomas Wood https://www.thomaswood.nl/
van Boxtel groep http://www.vanboxtelgroep.nl
van der Heijden groente en fruit http://www.vdheijdengroente-fruit.nl
VBH Works http://www.vbhworks.nl
Verhoeven.eu http://www.verhoeven.eu

Overig

Broeren Onderhoud en Restauratiebedrijf
De Louwere Onderhouds en Restauratiebedrijf
Jumbo Janssen http://www.jumbosupermarkten.nl
Marcel Sleutjes Bloemen https://www.marcelsleutjesbloemen.nl
Rako Printing https://rako-printing.nl/

Meshdoek

BoekZo BV https://www.boekzo.nl
de Vaan MKB-Advies BV http://www.devaanmkbadvies.nl
Garant Schoonmaakdiensten BV https://www.garantschoonmaakdiensten.nl