•  

KORFBAL & VOETBAL
SPORTEN SAMEN
IN DEN DUNGEN

Sportclub Den Dungen
is het sportieve centrum
van Den Dungen

Welkom

“Het land is weer open”. Er mag weer volop getraind worden en wedstrijden in competitieverband gespeeld worden tegen andere clubs. Hierdoor kunnen onze leden hun favorieten sport weer helemaal uitoefenen en mogen wij weer bezoekers gastvrij ontvangen op ons sportpark.

Veel sportplezier.

 

Wedstrijd programma

zondag 9 oktober

14.30u Den Dungen 1 Vorstenbossche Boys 1
12.00u VV Trinitas Oisterwijk VR18+1 Den Dungen VR18+1
11.00u Den Dungen 2 Best Vooruit 2
10.00u Den Dungen 3 Beerse Boys 3
11.00u BMC 4 Den Dungen 4
12.00u Den Dungen 5 Alem 3
10.00u ODC 5 Den Dungen 6
12.30u OJC ROSMALEN 8 Den Dungen 7

vrijdag 14 oktober

21.30u Den Dungen VR30+1 SV BLC VR30+1
21.00u SCG'18 VR30+1 Den Dungen VR30+1
19.30u BMC VR30+1 Den Dungen VR30+1
20.00u Den Dungen VR30+1 Maliskamp VR30+1

zaterdag 8 oktober

15.00u Zwaluw VFC JO17-3 Den Dungen JO17-1
15.00u Den Dungen JO16-1 Margriet JO16-2
09.45u FC Engelen MO15-1 Den Dungen MO15-1 (9-tal)
15.00u Den Dungen JO15-1 Zwaluw VFC JO15-2
11.30u SCG'18 JO15-3 Den Dungen JO15-2
10.00u OJC ROSMALEN JO14-3 Den Dungen JO14-1

zaterdag 15 oktober

15.00u Den Dungen JO19-1 RKKSV JO19-1
15.00u Den Dungen JO17-1 GJS JO17-2
13.00u Den Dungen MO15-1 (9-tal) DBN'22 MO15-1

zaterdag 8 oktober

11.15u Den Dungen JO13-1 BMC JO13-2
11.45u Avanti'31 JO13-3 Den Dungen JO13-2
11.15u Den Dungen JO13-3 SV BLC JO13-4
08.30u Den Dungen JO11-1 Margriet JO11-1JM
08.30u Den Dungen JO11-2 SV BLC JO11-3
09.45u SV BLC JO10-3 Den Dungen JO10-1
08.30u Den Dungen JO10-2 Haarsteeg JO10-6
08.30u SC 't Zand JO9-2 Den Dungen JO9-1
10.00u Den Dungen JO9-2 BMC JO9-3
10.30u Maliskamp JO9-4 Den Dungen JO9-3
10.00u Den Dungen JO8-1 DSC JO8-1
10.00u Den Dungen JO7-1 BMC JO7-1
10.30u Heeswijk JO7 Den Dungen JO7-2

zaterdag 15 oktober

09.30u SV BLC JO11-1 Den Dungen JO11-1
08.30u Emplina JO11-5 Den Dungen JO11-2
08.30u Den Dungen JO10-1 Haarsteeg JO10-2
10.00u Zwaluw VFC JO10-7 Den Dungen JO10-2
08.30u Den Dungen JO9-1 Zwaluw VFC JO9-1
10.30u Avanti'31 JO9-3 Den Dungen JO9-2
10.00u Den Dungen JO9-3 OJC ROSMALEN JO9-7
08.45u Wilhelmina JO8-1 Den Dungen JO8-1
10.30u Avanti Den Dungen JO7-1
10.00u Den Dungen JO7-2 Avesteyn JO7-1

zaterdag 8 oktober

11.45u Flash C1 Prinses Irene C2
10.30u Flash D1 Rooi D2
09.30u Corridor E3 Flash E1
09.30u VMS '21 E2 Flash E2
11.00u DOT (O) F1 Flash F1
10.00u Tilburg F1 Flash F2

zondag 9 oktober

13.00u Flash 1 Fortuna '74 1
11.00u Flash 2 De Korfrakkers 4

woensdag 12 oktober

20.00u SCMH MW1 Flash MW2
20.00u Corridor MW2 Flash MW3

zaterdag 15 oktober

10.15u DAW Schaijk C2 Flash C1
12.30u DAW Schaijk D2 Flash D1
11.00u Flash E1 Rooi E1
10.00u Flash E2 Korloo E1
11.00u Flash F1 De Korfrakkers F1
10.00u Flash F2 Nijnsel F1