•  

Programma

zaterdag 24 februari

za 24 feb 15.15u Nulandia JO19-1 Den Dungen JO19-1
za 24 feb 15.15u Den Dungen JO19-2 Teisterbanders JO19-1
za 24 feb 14.30u VCB JO17-1 Den Dungen JO17-1
za 24 feb 15.15u Den Dungen JO16-1 Olympia'18 JO16-2
za 24 feb 08.30u FC Engelen MO15-1 Den Dungen MO15-1
za 24 feb 13.00u WEC JO15-1JM Den Dungen JO15-1
za 24 feb 13.15u Den Dungen JO15-2 EFC JO15-4JM
za 24 feb 13.15u Den Dungen JO14-1 FC Engelen JO14-1
za 24 feb 11.30u Den Dungen JO13-1 FC Engelen JO13-1
za 24 feb 10.00u Zwaluw VFC JO13-3 Den Dungen JO13-2
za 24 feb 10.00u NOAD'32 JO13-1JM Den Dungen JO13-3
za 24 feb 10.00u Den Dungen JO11-1 Festilent JO11-1JM
za 24 feb 08.30u Den Dungen JO11-2 FC Engelen JO11-1
za 24 feb 11.30u SV Venray JO10-1 Den Dungen JO10-1
za 24 feb 08.30u Den Dungen JO10-2 Wilhelmina JO10-2
za 24 feb 10.00u Den Dungen JO10-3 HVCH JO10-3
za 24 feb 08.30u Den Dungen JO9-1 Heeswijk JO9-1JM
za 24 feb 10.00u Den Dungen JO9-2 WEC JO9-1
za 24 feb 08.30u Nivo Sparta JO9-4 Den Dungen JO9-3
za 24 feb 10.00u Theole JO8-1 Den Dungen JO8-1
za 24 feb 08.30u Den Dungen JO8-2 Zwaluw VFC JO8-6
za 24 feb 08.30u SCG'18 JO8-3 Den Dungen JO8-3
za 24 feb 08.30u Den Dungen JO7-1 SV BLC JO7-6JM
za 24 feb 08.50u Den Dungen JO7-1 Haarsteeg JO7-7
za 24 feb 09.10u OJC ROSMALEN JO7-3 Den Dungen JO7-1

zondag 25 februari

zo 25 feb 14.30u Den Dungen 1 DBN'22 1
zo 25 feb 10.00u Den Dungen VR18+1 Schijndel/DE WIT VR18+1
zo 25 feb 11.00u Den Dungen 2 Geldrop 2
zo 25 feb 12.00u DBN'22 2 Den Dungen 3
zo 25 feb 12.30u OJC ROSMALEN 6 Den Dungen 5
zo 25 feb 11.45u Den Dungen 6 OJC ROSMALEN 4
zo 25 feb 11.00u Den Dungen 7 LSV 2

zaterdag 2 maart

za 2 mrt 15.15u Den Dungen JO19-1 HVCH JO19-3
za 2 mrt 14.45u Emplina JO19-2 Den Dungen JO19-2
za 2 mrt 15.15u Den Dungen JO17-1 VOW JO17-1
za 2 mrt 13.30u Boekel Sport JO16-1 Den Dungen JO16-1
za 2 mrt 13.15u Den Dungen MO15-1 Wilhelmina'26 MO15-1
za 2 mrt 13.00u Nijnsel JO15-1 Den Dungen JO15-1
za 2 mrt 13.15u Den Dungen JO15-2 Boxtel JO15-1
za 2 mrt 11.30u UDI'19/CSU JO14-2 Den Dungen JO14-1
za 2 mrt 10.00u WSC JO13-2 Den Dungen JO13-1
za 2 mrt 11.30u Den Dungen JO13-2 Haarsteeg JO13-2
za 2 mrt 11.30u Den Dungen JO13-3 Wilhelmina JO13-2
za 2 mrt 09.15u Schijndel/DE WIT JO11-3JM Den Dungen JO11-1
za 2 mrt 09.00u Maliskamp JO11-1 Den Dungen JO11-2
za 2 mrt 08.30u Den Dungen JO10-1 Rhode/VSB JO10-1
za 2 mrt 09.45u SV BLC JO10-1 Den Dungen JO10-2
za 2 mrt 09.45u SV BLC JO10-6 Den Dungen JO10-3
za 2 mrt 08.30u SCG'18 JO9-1 Den Dungen JO9-1
za 2 mrt 10.15u Blauw Geel'38/JUMBO JO9-5 Den Dungen JO9-2
za 2 mrt 08.30u Den Dungen JO9-3 Wilhelmina JO9-3
za 2 mrt 10.00u Den Dungen JO8-1 Emplina JO8-1
za 2 mrt 09.30u B.V.V. JO8-1JM Den Dungen JO8-2
za 2 mrt 10.00u Den Dungen JO8-3 SV BLC JO8-3
za 2 mrt 10.30u Den Dungen JO7-1 Nulandia JO7-1
za 2 mrt 10.50u Den Dungen JO7-1 Emplina JO7-2
za 2 mrt 11.10u OJC ROSMALEN JO7-3 Den Dungen JO7-1

zondag 3 maart

zo 3 mrt 14.30u Den Dungen 1 Margriet 1
zo 3 mrt 11.00u Ruwaard VR18+1 Den Dungen VR18+1
zo 3 mrt 11.00u Den Dungen 2 SVSSS 2
zo 3 mrt 11.30u Hedel 2 Den Dungen 3
zo 3 mrt 11.00u Zwaluw VFC 4 Den Dungen 4
zo 3 mrt 10.00u Den Dungen 5 Vlijmense Boys 2
zo 3 mrt 10.00u ODC 5 Den Dungen 6
zo 3 mrt 09.45u SCG'18 5 Den Dungen 7

zaterdag 9 maart

za 9 mrt 15.15u Den Dungen JO19-1 SCG'18 JO19-1
za 9 mrt Afgelast Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4 Den Dungen JO17-1
za 9 mrt 13.15u Den Dungen MO15-1 GDC MO15-1
za 9 mrt 10.30u Berghem Sport JO14-2 Den Dungen JO14-1
za 9 mrt 08.30u Den Dungen JO11-1 Gemert JO11-3
za 9 mrt 10.00u RKVVO JO10-1 Den Dungen JO10-1
za 9 mrt 08.30u Den Dungen JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-2
za 9 mrt 09.45u BMC JO10-4 Den Dungen JO10-3
za 9 mrt 10.00u Den Dungen JO9-1 Wilhelmina JO9-1
za 9 mrt 08.30u Den Dungen JO9-2 Nulandia JO9-3
za 9 mrt 08.45u DSC JO9-3 Den Dungen JO9-3
za 9 mrt 10.15u Blauw Geel'38/JUMBO JO8-1 Den Dungen JO8-1
za 9 mrt 10.00u Den Dungen JO8-2 Haarsteeg JO8-2
za 9 mrt 11.00u OJC ROSMALEN JO8-7 Den Dungen JO8-3
za 9 mrt 11.30u Den Dungen JO7-1 Nulandia JO7-1
za 9 mrt 11.50u Den Dungen JO7-1 Wilhelmina JO7-2JM
za 9 mrt 12.10u OJC ROSMALEN JO7-3 Den Dungen JO7-1

zondag 10 maart

zo 10 mrt 14.30u Alem 1 Den Dungen 1
zo 10 mrt 12.00u RKSV Heeze 2 Den Dungen 2
zo 10 mrt 10.00u Den Dungen 3 TEC 2
zo 10 mrt 11.00u Den Dungen 4 Emplina 5
zo 10 mrt 12.30u Wilhelmina 7 Den Dungen 5
zo 10 mrt 12.15u Den Dungen 6 Wilhelmina 4

Onze Sponsors